FVVK toernooi van start in Kollum en Kollumerzwaag

KOLLUM – Zaterdagmorgen 17 december om 08.00 uur werd het 32e (!) FVVK (Federatie Voetbal Verenigingen Kollumerland gehouden. Het toernooi ging om 08.00 uur van start in de van der Bij Hal in de sporthal in Kollum in  De Saedkampe Kollumerzwaag. In 1988 is voor de eerste keer gestart met het organiseren van dit voetbaltoernooi in de zaal

De aftrap van het toernooi was deze keer in Kollumerzwaag die werd verricht door oud wethouder Jelle Boerema tevens voorzitter van de FVVK en Gert Wolters van Oostergo, met van elke club een spelertje.

Nog steeds mag het FVVK toernooi zich verheugen in een grote populariteit. Ook dit jaar, voor de 32e keer! Helaas heeft door de Corona pandemie, de afgelopen twee jaar geen FVVK toernooi plaats gevonden. Gelukkig is het bestuur van de Federatie Voetbal Verenigingen Kollumerland er in geslaagd om dit jaar een aantrekkelijk zaalvoetbal programma voor onze jeugdspelers te organiseren. Er doet dit jaar een nieuwe vereniging mee aan het FVVK toernooi. Dat is de vv Oostergo! We zijn blij met hun deelname want hierdoor blijven we voldoende teams houden en kunnen we een mooie competitie spelen.  De voorgaande edities zijn bijzonder succesvol verlopen en dat is toch iets waar wij met gepaste trots op terug kijken. Het FVVK toernooi draagt er toe bij dat tijdens de winterstop onze jeugdspelers actief bij het voetbal en de vereniging betrokken blijven en kunnen zij in de zaal met name hun technische vaardigheden verbeteren. Wij als bestuur van de FVVK zijn erg blij met de goede samenwerking en medewerking van onze vier voetbalverenigingen in de gemeente Noardeast-Fryslan want dit toch de basis voor een succesvol FVVK seizoen. Natuurlijk is hierbij ook een woord van dank verschuldigd aan onze hoofdsponsor Health2Work uit Surhuisterveen en de vele andere advertentie sponsors in ons programmaboekje. Zonder hun financiële steun is het onmogelijk om dit zaalvoetbaltoernooi te organiseren.

Wij hopen dat u als leider, ouder, supporter, toeschouwer en speler veel plezier zult beleven aan dit toernooi en dat wij u regelmatig in de sporthal van Kollum of Kollumerzwaag mogen begroeten.

Voorzitter Federatie Voetbal Verenigingen Kollumerland.

 

Uitslagen Kollum:

                    Wedstrijden Uitslag
De Lauwers JO13-2 – Friese Boys JO13-1  0-3
Kollum JO13-1 – Kollum JO13-2  2-0
De Lauwers JO13-1 – Friese Boys JO13-2  1-2
Friese Boys JO13-1 – Kollum JO13-1  0-1
Friese Boys JO13-2 – De Lauwers JO13-2  2-0
Kollum JO13-2 – De Lauwers JO13-1  2-1
Kollum JO13-1 – De Lauwers JO13-2  2-0
De Lauwers JO13-1 – Friese Boys JO13-1  1-5
Friese Boys JO13-2 – Kollum JO13-2  1-0
Kollum JO13-1 – De Lauwers JO13-1  0-1
Friese Boys JO13-1 – Friese Boys JO13-2  5-3
De Lauwers JO13-2 – Kollum JO13-2  1-2
Friese Boys JO13-2 – Kollum JO13-1  0-2
De Lauwers JO13-1 – De Lauwers JO13-2  6-3
Friese Boys JO13-1 – Kollum JO13-2  7-0

Foto’s gemaakt en beschikbaar gesteld door Sake Beerstra

Hoofdsponsor
Mient Mulder
  • Barkmeijer
  • Boorsma van der Sluis
  • Muta Sport
Wijzigingen en afgelastingen
  • Onder het kopje programma staan de wedstrijden van de maanden november tot 1 januari 2024
  • Spelregels alle categorieën zijn te vinden onder kopje Programma.
Webshop
Webshop Friese Boys