Friese Boys
Bestuur
Jeugdbestuur
Supportersvereniging
PR / Sponsorcommissie
Club van 100
Technische zaken
Statuten en Reglement
Gedragsregels
Historie
Archief
Vertrouwenspersoon
Aanmeldformulier
Opzeggen lidmaatschap
Senioren
Friese Boys 1
Friese Boys 2
Friese Boys 3
Friese Boys 4
Friese Boys VR1
Friese Boys VR30+
Friese Boys 35+1
Friese Boys 45+
Junioren
Friese Boys O19
Friese Boys O17
Friese Boys O15
Friese Boys O14
Friese Boys O13
Pupillen
Friese Boys O12
Friese Boys O11-1
Friese Boys O11-2
Friese Boys O10-1
Friese Boys O10-2
Friese Boys O9-1
Friese Boys O9-2
Friese Boys O8
Friese Boys O7
Programma
Sponsors
Contact
Sponsor worden
Friese Boys
Bestuur
Jeugdbestuur
Supportersvereniging
PR / Sponsorcommissie
Club van 100
Technische zaken
Statuten en Reglement
Gedragsregels
Historie
Archief
Vertrouwenspersoon
Aanmeldformulier
Opzeggen lidmaatschap
Senioren
Friese Boys 1
Friese Boys 2
Friese Boys 3
Friese Boys 4
Friese Boys VR1
Friese Boys VR30+
Friese Boys 35+1
Friese Boys 45+
Junioren
Friese Boys O19
Friese Boys O17
Friese Boys O15
Friese Boys O14
Friese Boys O13
Pupillen
Friese Boys O12
Friese Boys O11-1
Friese Boys O11-2
Friese Boys O10-1
Friese Boys O10-2
Friese Boys O9-1
Friese Boys O9-2
Friese Boys O8
Friese Boys O7
Programma
Sponsors
Contact
Sponsor worden
Nieuwsberichten
31 mei
Toen er nog gevoetbald werd….
28 mei
Ballenactie Friese Boys
15 mei
Friese Boys hervat training
01 mei
Friese Boys jeugd traint weer onder begeleiding
25 apr
Trainen jeugd weer toegestaan vanaf 29 april
25 apr
Friese Boys selectie helpt hoofdsponsor Jumbo Harm de Hoop
24 apr
Bloemenactie voor moederdag
08 apr
Velden gesloten
06 apr
WC-rol challenges
27 mrt
Bericht van bestuur
17 mrt
Vervolgbericht over corona
15 mrt
Alle activiteiten van Friese Boys geannuleerd
12 mrt
AMATEURVOETBAL AFGELAST TOT 1 APRIL
09 mrt
Verslag Opende 1 – Friese Boys 1 zaterdag 7 maart 2020
03 mrt
Verslagen Friese Boys JO17
29 feb
Keepersclinic op 28 april 2020
25 feb
FVVK toernooi afgesloten
09 feb
Verslag WTOC 1 – Friese Boys 1 zaterdag 8 februari 2020
09 feb
FVVK Toernooi zaterdag 8 februari 2020
09 feb
Zeer geslaagd FIFA Playstationtoernooi Friese Boys
« Vorige
1
…
34
35
36
37
38
…
68
Volgende »
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Friese Boys 1 - FC Birdaard 1
Datum: 24-10-2026
Wijzigingen en afgelastingen
Onder het kopje programma staan de wedstrijden van de maanden
Spelregels alle categorieën zijn te vinden onder kopje Programma.
Webshop
Agenda
23 nov
Algemene Ledenvergadering
Volledige agenda