test

TeamnaamTeamcodePoulecode
Friese Boys 188962683058
Friese Boys 288963688133
Friese Boys 388965688578
Friese Boys 488964688577
Friese Boys 35+1346337682450
Friese Boys 35+1346337710943
Friese Boys 45+1346470694778
Friese Boys 45+1346470711322
Friese Boys JO19-1291919687614
Friese Boys JO19-1291919698533
Friese Boys JO19-1291919708663
Friese Boys JO17-1291920687784
Friese Boys JO17-1291920700762
Friese Boys JO17-1291920708694
Friese Boys JO15-1291921688147
Friese Boys JO15-1291921701534
Friese Boys JO15-1291921708733
Friese Boys JO14-1336071690210
Friese Boys JO14-1336071698020
Friese Boys JO14-1336071708789
Friese Boys JO13-1291923690144
Friese Boys JO13-1291923698048
Friese Boys JO13-1291923709273
Friese Boys JO12-1JM336070685290
Friese Boys JO12-1JM336070699234
Friese Boys JO12-1JM336070707250
Friese Boys JO12-1JM336070714450
Friese Boys JO11-1291924685456
Friese Boys JO11-1291924699988
Friese Boys JO11-1291924707501
Friese Boys JO11-1291924714393
Friese Boys JO11-2291925685455
Friese Boys JO11-2291925699998
Friese Boys JO11-2291925707501
Friese Boys JO11-2291925714393
Friese Boys JO10-1JM361169707325
Friese Boys JO10-1JM361169684193
Friese Boys JO10-1JM361169698937
Friese Boys JO10-1JM361169714544
Friese Boys JO10-2367603707342
Friese Boys JO10-2367603684192
Friese Boys JO10-2367603698941
Friese Boys JO10-2367603714556
Friese Boys JO9-1291928684345
Friese Boys JO9-1291928699020
Friese Boys JO9-1291928707526
Friese Boys JO9-1291928714293
Friese Boys JO8-1342258684673
Friese Boys JO8-1342258699408
Friese Boys JO8-1342258709896
Friese Boys JO8-1342258714098
Friese Boys JO7-1291931699149
Friese Boys JO7-1291931704598
Friese Boys JO7-1291931712068
Friese Boys JO7-1291931682155
Friese Boys VR1214717686517
Friese Boys VR30+1346190692097
Friese Boys VR30+1346190710739
ST Friese Boys/WTOC MO17-1322003691518
ST Friese Boys/WTOC MO17-1322003702029
ST Friese Boys/WTOC MO17-1322003709591
DatumTijdWedstrijd
31-03-202319:30Friese Boys VR30+1 - WTOC VR30+1
31-03-202319:30Friese Boys 35+1 - Blue Boys 35+1
31-03-202319:30Ropta Boys 45+1 - Friese Boys 45+1
31-03-202320:00Bakkeveen 35+1 - Friese Boys 35+1
31-03-202320:00Friese Boys 45+1 - SC Veenwouden 45+1
31-03-202320:30Houtigehage VR30+1 - Friese Boys VR30+1
31-03-202320:30Friese Boys 35+1 - VV Opende 35+1
31-03-202320:30VCR 45+1 - Friese Boys 45+1
31-03-202321:00Friese Boys VR30+1 - VVT VR30+1
31-03-202321:00Friese Boys 45+1 - VVT 45+1
31-03-202321:30Suameer VR30+1 - Friese Boys VR30+1
31-03-202321:30WTOC 35+1 - Friese Boys 35+1
01-04-202309:00Friese Boys JO13-1 - ONT JO13-1
01-04-202309:00Friese Boys JO11-1 - VCR JO11-1
01-04-202309:00Marum JO7-1 - Friese Boys JO7-1
01-04-202309:00Buitenpost JO10-3 - Friese Boys JO10-1JM
01-04-202309:00Friese Boys JO10-2 - SJO Broekster Walden JO10-3
01-04-202309:20Kollum JO7-1 - Friese Boys JO7-1
01-04-202309:30SJO RSC JO9-1 - Friese Boys JO9-1
01-04-202309:40Friese Boys JO7-1 - Harkema Opeinde JO7-2
01-04-202310:00Friese Boys JO11-2 - VC Trynwalden JO11-1
01-04-202310:00Buitenpost JO12-3 - Friese Boys JO12-1JM
01-04-202310:15Friese Boys JO19-1 - ONT JO19-1
01-04-202310:30V.V. Westerkwartier JO14-1 - Friese Boys JO14-1
01-04-202312:00Friese Boys JO17-1 - SC Berlikum JO17-1
01-04-202312:30Zuidhorn MO17-1 (9-tal) - ST Friese Boys/WTOC MO17-1
01-04-202313:30VCR VR1 - Friese Boys VR1
01-04-202313:35Friese Boys 2 - Rottevalle 2
01-04-202314:00Kollum 5 - Friese Boys 3
01-04-202314:30Friese Boys 1 - FC Birdaard 1
01-04-202314:30Drachtster Boys 6 - Friese Boys 4
08-04-202310:15ST sc Twijzel/Kootstertlle JO19-1 - Friese Boys JO19-1
08-04-202310:30Friese Boys JO15-1 - fc Harlingen JO15-1
08-04-202310:30Marum JO13-1 - Friese Boys JO13-1
08-04-202310:30ST Friese Boys/WTOC MO17-1 - Gomos MO17-1 (9-tal)
08-04-202310:30WTOC JO14-1 - Friese Boys JO14-1
08-04-202310:30Anjum JO8-1 - Friese Boys JO8-1
08-04-202313:00De Walden 2 - Friese Boys 4
08-04-202314:30Friese Boys 1 - V en V'68 1
12-04-202320:00SC Twijzel VR1 - Friese Boys VR1
15-04-202308:30Jistrum JO11-1 - Friese Boys JO11-2
15-04-202309:00VC Trynwalden JO11-1 - Friese Boys JO11-1
15-04-202309:00WTOC JO7-1 - Friese Boys JO7-1
15-04-202309:00ST Friese Boys/WTOC MO17-1 - De Wilper Boys MO17-1(9-tal)
15-04-202309:00Friese Boys JO10-1JM - VIOD JO10-1
15-04-202309:20Marum JO7-1 - Friese Boys JO7-1
15-04-202309:40Friese Boys JO7-1 - Harkema Opeinde JO7-2
15-04-202310:00Marrum JO17-1 - Friese Boys JO17-1
15-04-202310:15vv Winsum JO13-1 - Friese Boys JO13-1
15-04-202310:30Friese Boys JO19-1 - Kollum JO19-1
15-04-202310:35Friese Boys JO15-1 - Suameer JO15-1
15-04-202311:00Geel Wit JO10-2 - Friese Boys JO10-2
15-04-202312:15Friese Boys JO9-1 - Veenwouden SC JO9-1JM
15-04-202312:15Friese Boys JO12-1JM - Be Quick D JO12-1JM
15-04-202312:15Friese Boys JO14-1 - VEV'67 JO14-1
15-04-202314:00Kollum 3 - Friese Boys 2
15-04-202314:30Ouwe Syl 1 - Friese Boys 1
15-04-202314:30Friese Boys 4 - SSS'68 2
15-04-202314:30Friese Boys VR1 - Harkema Opeinde VR1
21-04-202319:30Suameer VR30+1 - Friese Boys VR30+1
21-04-202319:30Friese Boys 35+1 - Bakkeveen 35+1
21-04-202319:30SC Veenwouden 45+1 - Friese Boys 45+1
21-04-202320:00Friese Boys VR30+1 - VVT VR30+1
21-04-202320:00Friese Boys 45+1 - VVT 45+1
21-04-202320:30Blue Boys 35+1 - Friese Boys 35+1
21-04-202320:30VCR 45+1 - Friese Boys 45+1
21-04-202321:00WTOC VR30+1 - Friese Boys VR30+1
21-04-202321:00Friese Boys 35+1 - WTOC 35+1
21-04-202321:00Friese Boys 45+1 - Ropta Boys 45+1
21-04-202321:30Friese Boys VR30+1 - Houtigehage VR30+1
21-04-202321:30VV Opende 35+1 - Friese Boys 35+1
22-04-202308:30St.Annaparochie JO17-1 - Friese Boys JO17-1
22-04-202309:00Friese Boys JO13-1 - SJO Broekster Walden JO13-1
22-04-202309:00Friese Boys JO11-1 - Suameer JO11-1JM
22-04-202309:00Dokkum JO9-1JM - Friese Boys JO9-1
22-04-202309:00Friese Boys JO7-1 - Kollum JO7-2JM
22-04-202309:00Friese Boys JO10-2 - Drogeham JO10-1
22-04-202309:20Friese Boys JO7-1 - VVT JO7-1
22-04-202309:40Harkema Opeinde JO7-2 - Friese Boys JO7-1
22-04-202309:50Noordbergum JO10-1 - Friese Boys JO10-1JM
22-04-202310:00Friese Boys JO11-2 - Zwaagwesteinde JO11-2
22-04-202310:15VCR JO12-1 - Friese Boys JO12-1JM
22-04-202310:15Friese Boys JO8-1 - VC Trynwalden JO8-2
22-04-202311:00LAC Frisia 1883 JO15-2 - Friese Boys JO15-1
22-04-202311:00Oostergo JO14-1 - Friese Boys JO14-1
22-04-202311:05Grijpskerk JO19-1 - Friese Boys JO19-1
22-04-202312:00Fc. Grootegast VR2 - Friese Boys VR1
22-04-202312:15VEV'67 MO17-1 - ST Friese Boys/WTOC MO17-1
22-04-202313:00Friese Boys 2 - 't Fean'58 3
22-04-202314:00Hardegarijp 4 - Friese Boys 4
22-04-202314:30Friese Boys 1 - Marrum 1
22-04-202314:30't Fean'58 5 - Friese Boys 3
25-04-202319:30Kollum JO19-1 - Friese Boys JO19-1
29-04-202310:30Oerterp JO19-1 - Friese Boys JO19-1
29-04-202314:30Friese Boys 2 - Harkema Opeinde 3
29-04-202314:30Friese Boys 3 - Zwaagwesteinde 4
29-04-202315:00Ropta Boys 1 - Friese Boys 1
06-05-202310:30Friese Boys JO19-1 - Oerterp JO19-1
06-05-202310:30Friese Boys JO14-1 - ONR JO14-1JM
06-05-202312:15Friese Boys JO17-1 - ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO17-1
06-05-202314:00De Monnik 2 - Friese Boys 2
06-05-202314:30Eastermar 3 - Friese Boys 4
12-05-202319:30Friese Boys VR30+1 - Houtigehage VR30+1
12-05-202319:30VV Opende 35+1 - Friese Boys 35+1
12-05-202319:30Ropta Boys 45+1 - Friese Boys 45+1
12-05-202320:00Friese Boys 35+1 - Blue Boys 35+1
12-05-202320:00Friese Boys 45+1 - VVT 45+1
12-05-202320:30Suameer VR30+1 - Friese Boys VR30+1
12-05-202320:30WTOC 35+1 - Friese Boys 35+1
12-05-202320:30SC Veenwouden 45+1 - Friese Boys 45+1
12-05-202321:00Friese Boys VR30+1 - VVT VR30+1
12-05-202321:00Friese Boys 35+1 - Bakkeveen 35+1
12-05-202321:00Friese Boys 45+1 - VCR 45+1
12-05-202321:30WTOC VR30+1 - Friese Boys VR30+1
13-05-202309:00Anjum JO15-1 - Friese Boys JO15-1
13-05-202309:00Friese Boys JO13-1 - Be Quick D JO13-1
13-05-202309:00Friese Boys JO11-1 - Zwaagwesteinde JO11-2
13-05-202309:00Friese Boys JO11-2 - Harkemase Boys JO11-2
13-05-202309:00VC Trynwalden JO9-1 - Friese Boys JO9-1
13-05-202309:00Harkema Opeinde JO7-2 - Friese Boys JO7-1
13-05-202309:20Friese Boys JO7-1 - SJO Feanstars JO7-2
13-05-202309:40Kollum JO7-2JM - Friese Boys JO7-1
13-05-202310:00VC Trynwalden JO10-3 - Friese Boys JO10-2
13-05-202310:15VIOD JO12-1JM - Friese Boys JO12-1JM
13-05-202310:15Friese Boys JO8-1 - FC Burgum JO8-2
13-05-202310:15Friese Boys JO10-1JM - Zwaagwesteinde JO10-2
13-05-202310:30VV Opende JO19-1 - Friese Boys JO19-1
13-05-202310:30Friese Boys JO14-1 - ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO14-1
13-05-202311:30Gomos MO17-1 (9-tal) - ST Friese Boys/WTOC MO17-1
13-05-202311:45Be Quick D JO17-2 - Friese Boys JO17-1
13-05-202312:15Friese Boys VR1 - Kollum VR2
13-05-202312:30Friese Boys 3 - VVT 2
13-05-202314:30Friese Boys 1 - Drogeham 1
13-05-202314:30Friese Boys 4 - Drogeham 4
20-05-202309:00Friese Boys JO15-1 - Zeerobben JO15-2
20-05-202309:00Harkemase Boys JO11-2 - Friese Boys JO11-1
20-05-202309:00Friese Boys JO11-2 - Suameer JO11-1JM
20-05-202309:00Marum JO7-1 - Friese Boys JO7-1
20-05-202309:00SJO Broekster Walden JO12-1JM - Friese Boys JO12-1JM
20-05-202309:00Friese Boys JO10-2 - Be Quick D JO10-3
20-05-202309:20Friese Boys JO7-1 - WTOC JO7-1
20-05-202309:40Kollum JO7-2JM - Friese Boys JO7-1
20-05-202310:00GSVV JO14-1 - Friese Boys JO14-1
20-05-202310:00Anjum JO10-2 - Friese Boys JO10-1JM
20-05-202310:25Friese Boys JO8-1 - SJO Broekster Walden JO8-2
20-05-202310:30Friese Boys JO19-1 - Harkemase Boys JO19-2
20-05-202310:30Zuidhorn JO13-1 - Friese Boys JO13-1
20-05-202310:30Friese Boys JO9-1 - Oostergo JO9-1
20-05-202310:30Zevenhuizen MO17-1d - ST Friese Boys/WTOC MO17-1
20-05-202312:15Friese Boys JO17-1 - FC Burgum JO17-2
20-05-202313:00Zwaagwesteinde 4 - Friese Boys 3
20-05-202313:15ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2 - Friese Boys VR1
20-05-202314:30Lions'66 1 - Friese Boys 1
20-05-202314:30Friese Boys 2 - WTOC 2
26-05-202319:30Friese Boys VR30+1 - WTOC VR30+1
26-05-202319:30Blue Boys 35+1 - Friese Boys 35+1
26-05-202319:30Ropta Boys 45+1 - Friese Boys 45+1
26-05-202320:00Friese Boys 35+1 - WTOC 35+1
26-05-202320:00Friese Boys 45+1 - VVT 45+1
26-05-202320:30Suameer VR30+1 - Friese Boys VR30+1
26-05-202320:30VCR 45+1 - Friese Boys 45+1
26-05-202321:00Friese Boys VR30+1 - VVT VR30+1
26-05-202321:00Bakkeveen 35+1 - Friese Boys 35+1
26-05-202321:00Friese Boys 45+1 - SC Veenwouden 45+1
26-05-202321:30Houtigehage VR30+1 - Friese Boys VR30+1
26-05-202321:30Friese Boys 35+1 - VV Opende 35+1
27-05-202309:00Friese Boys JO11-1 - Friese Boys JO11-2
27-05-202309:00Friese Boys JO11-1 - Friese Boys JO11-2
27-05-202309:00WTOC JO7-1 - Friese Boys JO7-1
27-05-202309:00Friese Boys JO14-1 - V.V. Westerkwartier JO14-1
27-05-202309:00Friese Boys JO10-1JM - De Lauwers JO10-1
27-05-202309:15Be Quick D JO9-1JM - Friese Boys JO9-1
27-05-202309:20Marum JO7-1 - Friese Boys JO7-1
27-05-202309:30Fc. Grootegast JO10-3 - Friese Boys JO10-2
27-05-202309:40Friese Boys JO7-1 - SJO Feanstars JO7-2
27-05-202310:30Zwaagwesteinde JO17-1 - Friese Boys JO17-1
27-05-202310:30ST Friese Boys/WTOC MO17-1 - SJO Feanstars MO17-1
27-05-202310:30Friese Boys JO12-1JM - WTOC JO12-2
27-05-202311:00Geel Wit JO8-2 - Friese Boys JO8-1
27-05-202312:25ONT JO19-1 - Friese Boys JO19-1
27-05-202313:00Friese Boys 2 - ONT 4
27-05-202314:00SC Kootstertille 3 - Friese Boys 3
27-05-202314:30Friese Boys 1 - Dokkum 1
03-06-202310:00ONR JO14-1JM - Friese Boys JO14-1
03-06-202310:30Drachtster Boys JO15-3 - Friese Boys JO15-1
03-06-202310:45LAC Frisia 1883 JO17-2 - Friese Boys JO17-1
Hoofdsponsor
JUM_fc_slogan kopie
Volgende wedstrijd
Friese Boys 1 - FC Birdaard 1
Datum: 01-04-2023
Wijzigingen en afgelastingen
  • Zaterdag 25 maart GEEN rad van avontuur in verband met pubquiz start 19.00 uur.
  • Onder het kopje programma staan de wedstrijden van de maanden januari tot 1 juli 2023
  • Spelregels alle categorie├źn zijn te vinden onder kopje Programma.
Webshop
Webshop Friese Boys
Agenda
Volledige agenda